Nepřevázka

Obec Nepřevázka, Nepřevázka, Obecní úřad Nepřevázka, koupaliště, tenisové kurty, fotbalové hřiště, dětské hriště, autobusová zastávka, nádraží, Heso, Hospoda na Statku, hotel, restaurace, hospoda, výlety, Chlum, kaplička, Baráčníci, Sbor Dobrovolných Hasičů, Švédské šance, turistika, cykloturistika, hospoda u Mysíků, úřední deska, epodatelna, fotogalerie, akce v obci, knihovna, ping pong, fotbal, kopaná, penzion, Švédské šance

Detail novinky


19. 01. 2013
Ing. Jiří Kolín Vyjádření k volbě prezidenta
Po zhlédnutí čtvrtečního duelu mezi panem Milošem Zemanem a panem Karlem Schwarzenbergem jsem se rozhodl připojit ke stanovisku mnoha starostů a podpořit kandidáta pana Karla Schwarzenberga. Domnívám se, že je nutno, aby se na Pražský hrad a do celého našeho politického života vrátila noblesa a slušnost našeho pana Prvního presidenta, abychom se za chování našeho presidenta nemuseli stydět a mohli si ho hluboce vážit. Morálka je více nežli zákon. Bylo by hrozné, kdyby na Hradě jedna samolibost střídala samolibost druhou . Pan Miloš Zeman svým chováním a vystupováním představuje jen svůj narcisismus, jeho cílem není blaho tohoto státu, ale předvést svoje JÁ. Jeho myšlení není sociální, je velmi blízké panu Václavu Klausovi, který „nezná špinavé peníze“. Jeho cílem není posílit ČSSD, ale bude ji rozvracet tak, jak Václav Klaus rozvrátil ODS. Jejich spojení opoziční smlouvou to jen dokládá. Tvrzení pana Miloše Zemana o ekonomické prosperitě a tedy odůvodněnosti „opoziční smlouvy“ je také zavádějící, protože naše republika se v době všeobecného ekonomického rozkvětu dále jen zadlužovala. Opoziční smlouva byla výhodná jen pro ty struktury, které se sociálním cítěním práce chtivého občana nemají vůbec nic společného, a které nás napříč politickým spektrem trápí dnes stále více.
Vážení spoluobčané, prosím Vás, než svůj hlas skutečně do urny vhodíte, dobře své důvody k volbě Vašeho kandidáta zvažte.
Já volím slušného, přemýšlivého a noblesního Karla Schwarzenberga.

V Nepřevázce, 19.1.2013
Ing.Jiří Kolín, zaplať Bůh, svobodný občan a toho času starosta obce Nepřevázka


<<< zpět na hlavní stránku

Informace a novinky


25. 04. 2018
OZNÁMENÍ OBECNÍHO ÚŘADU NEPŘEVÁZKA – ČIŠTĚNÍ SILNICE STŘEDA 2.5.2018
Obecní úřad upozorňuje na to, že ve středu 2.5.2018 během dne se bude provádět čištění silnice v obci. Žádáme o parkování aut mimo komunikaci
více zde >>>

25. 04. 2018
POZVÁNKA OBECNÍHO ÚŘADU NEPŘEVÁZKA – PÁLENÍ ČARODĚJNIC 2018
Obecní úřad Nepřevázka a SDH Nepřevázka si Vás dovolují pozvat na pálení čarodějnic, které se bude naposledy konat nahoře na původním plácku v pondělí 30.4.2018.

více zde >>>

31. 01. 2018
BARÁČNICKÝ PLES
Obec baráčníků v Nepřevázce Vás srdečně zve na Baráčnický ples
více zde >>>

... archiv novinek

Užitečné odkazy


Uzemni plan - stránky
/www.upneprevazka.cz/

ÚZEMNÍ PLÁN-On-line-dotazník
/studiomap.onquanda.com/survey/08d61085c44f010b424c8b26387ac85b//

DATOVE SCHRANKY - oficiální stránky
/www.datoveschranky.info/

... více odkazů

Obrázek z fotogalerie


Náhodné foto

... fotogalerie

Copyright © 2006 -2009 OBEC NEPŘEVÁZKA, Všechna práva vyhrazena

Web design & kód: Bogobanga - design | internetová řešení | reklama