Nepřevázka

Obec Nepřevázka, Nepřevázka, Obecní úřad Nepřevázka, koupaliště, tenisové kurty, fotbalové hřiště, dětské hriště, autobusová zastávka, nádraží, Heso, Hospoda na Statku, hotel, restaurace, hospoda, výlety, Chlum, kaplička, Baráčníci, Sbor Dobrovolných Hasičů, Švédské šance, turistika, cykloturistika, hospoda u Mysíků, úřední deska, epodatelna, fotogalerie, akce v obci, knihovna, ping pong, fotbal, kopaná, penzion, Švédské šance

Detail novinky


22. 12. 2016
AKTUÁLNÍ INFORMACE ARRIVA STŘEDNÍ ČECHY s. r. o.
Mladoboleslavsko: Vánoční svátky a volno omezí provoz regionálních spojů

Období vánočních svátků jako tradičně omezí provoz regionálních linek na Mladoboleslavsku. Arriva Střední Čechy tím reaguje na dny prázdnin i menšího zájmu o veřejnou dopravu v období volna a dovolených.
Ještě ve čtvrtek 22. prosince pojedou autobusy jako ve standardní pracovní den, do svých tras vyrazí všechny spoje. V pátek 23. prosince pojedou místní spoje jako o prázdninách, to znamená, že v provozu nebudou všechny, které obvykle sváží školáky. Arriva ale vycházíme vstříc cestujícím do Prahy a zvýšeným nárokům na spojení do hlavního města a i přesto, že jsou prázdniny, vybrané rychlíkové spoje z Mladé Boleslavi do Prahy a opačně pojedou.

Na Štědrý den pojedou jen sváteční spoje s křížkem, stejně tak i 25. a 26. prosince.

Od úterý 27. do pátku 30. prosince je provoz regionálních spojů organizován jako o prázdninách a celozávodní dovolené v automobilce Škoda. Některé linky, které obvykle nejezdí do Mladé Boleslavi, a je o ně malý zájem, nejsou v taktéž provozu. Jde o některé málo využívané linky v okolí Mnichova Hradiště, Belé pod Bezdězem nebo Benátek nad Jizerou.

O silvestrovské sobotě 31. prosince pojedou všechny sobotní spoje až na několik málo večerních výjimek. V neděli 1. ledna vyjedou už od rána spoje nedělní a sváteční s křížkem ve svém záhlaví, v provozu nebudou pouze spoje zajišťující dopravu na noční směny. V pondělí 2. ledna 2017 je provoz organizován jako ve dnech školních prázdnin, od úterý 3. ledna je už provoz obvyklý.

Přejeme Vám krásné Vánoce a klidný nadcházející rok

Vážení cestující, zákazníci, partneři, dovolte, abychom Vám srdečně popřáli klidné prožití svátků vánočních v kruhu svých nejbližších a do nadcházejícího nového roku 2017 velkou porci pohody, zdraví a úspěchů.

Vaše ARRIVA Střední Čechy!
Jan Holub
manažer osobní dopravy www.arriva-strednicechy.cz
ARRIVA STŘEDNÍ ČECHY s.r.o. www.facebook.com/arrivasc


<<< zpět na hlavní stránku

Informace a novinky


25. 04. 2018
OZNÁMENÍ OBECNÍHO ÚŘADU NEPŘEVÁZKA – ČIŠTĚNÍ SILNICE STŘEDA 2.5.2018
Obecní úřad upozorňuje na to, že ve středu 2.5.2018 během dne se bude provádět čištění silnice v obci. Žádáme o parkování aut mimo komunikaci
více zde >>>

25. 04. 2018
POZVÁNKA OBECNÍHO ÚŘADU NEPŘEVÁZKA – PÁLENÍ ČARODĚJNIC 2018
Obecní úřad Nepřevázka a SDH Nepřevázka si Vás dovolují pozvat na pálení čarodějnic, které se bude naposledy konat nahoře na původním plácku v pondělí 30.4.2018.

více zde >>>

31. 01. 2018
BARÁČNICKÝ PLES
Obec baráčníků v Nepřevázce Vás srdečně zve na Baráčnický ples
více zde >>>

... archiv novinek

Užitečné odkazy


Uzemni plan - stránky
/www.upneprevazka.cz/

ÚZEMNÍ PLÁN-On-line-dotazník
/studiomap.onquanda.com/survey/08d61085c44f010b424c8b26387ac85b//

DATOVE SCHRANKY - oficiální stránky
/www.datoveschranky.info/

... více odkazů

Obrázek z fotogalerie


Náhodné foto

... fotogalerie

Copyright © 2006 -2009 OBEC NEPŘEVÁZKA, Všechna práva vyhrazena

Web design & kód: Bogobanga - design | internetová řešení | reklama